Vytvárame unikátne riešenia s využitím spičkových hliníkových profilov

Vlastné výrobné kapacity a moderný systém riadenia výroby a kontroly kvality. Realizovali sme už desiatky úspešných projektov pre slovenských a zahraničných klientov. Od rodinných domov po komplexné stavebné projekty - hotely, priemyselné objekty. Skúsenosti z realizácie zimných záhrad sme získali na belgickom a francúzskom trhu, kde sme navrhli a realizovali desiatky zimných záhrad.

Už viac ako 10 rokov prinášame pre unikátne riešenia hliníkových systémov.

Od vzniku sme orientovaný na poskytovanie nadštandardnej kvality a uspokojenie aj tých najnáročnejších predstáv našich klientov. Úspešné sme realizovali stovky projektov pre bývanie, podnikanie, hotelierstvo a priemysel.

Pracovali sme aj na niekoľkých technicky náročných a neštandardných projektoch, pričom dnes môžeme s hrdosťou povedať, že sme ich všetky úspešne zvládli.

Výroba a inovácie

Naše výrobné kapacity sú nastavené tak, že nám umožňujú úspešne zvládnuť aj náročné a rozsiahle projekty. Vyrábame vo vlastnom výrobnom závode v obci Trenčianska Turná o výmere viac ako 800m2.

Zvládame aj technicky náročnejšie posuvné a fasádne systémy, veľké presklenia, prístrešky a zimné záhrady, to všetko z najkvalitnejších hliníkových profilov.

Inštalácia a technológie

Komplexné a rozsiahle projekty zvládame vďaka tímu skúsených špecialistov montáže a vysokej úrovni mechanizácie.
Manipuláciu s nadrozmernými konštrukciami, sklami alebo práca v ťažko prístupnom teréne vykonávame za pomoci vlastnej mechanizácie

  • nákladný automobil MAN vybavený hydraulickou rukou
  • dva samonosné hydraulické žeriavy: Unic URW-095 a GL 250
  • tri prísavky na zasklievanie

vybrané referencie

všetky referencie

profilové systémy

riešenia

rezidencie

viac

komerčné objekty

viac
cenová ponuka